O mnie / About Me / Sobre mí

O mnie / About Me / Sobre mí

--[For English - see below / Para español - ve abajo]-- Mam na imię Marcin. PESEL mówi, że niedługo będzie 50-tka. Ale w głowie co najmniej 10 lat mniej. Góry to moja pasja - ale muszę przyznać, że stosunkowo niedawna. Pierwsze 40 lat życia spędziłem głównie na siedząco. Potem coś w głowie kliknęło i teraz nie wyobrażam sobie życia bez regularnych wędrówek. Pasją dzielę się z wami, czego efektem jest niniejszy blog oraz grupa na Facebook'u - Klub Włóczykijów

Klub Włóczykijów

Klub Włóczykijów

Zapraszam na fanpage Klubu na FB i zachęcam do wspólnych wyjazdów w góry i ciekawe miejsca. Planuję wyjazdy, umawiamy się przez FB i jedziemy. Dzielimy się kosztami paliwa/parkingów i częstujemy tym co w plecaku.

Kontakt E-mail:

Info in English

Hi. My name is Marcin. After years spent mostly sitting, I've found out that mountain hiking is my passion. Part of my blog is in English, although the majority of my post are in Polish only.


If you happen to be in Poland, give me a shout and I can show you our mountains (this said, I do not run nor work for a tourist agency - so all subject to my availability

En Español

Hola, me llamo Marcin. Estudio español desde marzo de 2020. He escrito un par de artículos en español, como una forma de practicar el idioma.


Si estás en Polonia, envíame un mensaje y podemos caminar juntos (

No tengo una agencia de turismo, simplemente soy un apasionado)